חסר רכיב

ליאור משבע סיבות | שמחה שטיין

11/02/2024

 

ליאור הוא איש של שינוי ויחד עם זאת בעד שמירה על הישגי  הקיים. לכן הוא גם יודע לפרגן לניר מאיר המזכ"ל היוצא בפעולותיו למען התנועה

 

1. ליאור הוא איש עשייה עם הוכחות ניהוליות בעת משבר: מנכ"ל התאחדות יצרני החלב בישראל (700 רפתות בישראל) ומשמש כפה למשק החלב בכלל ולתנועה הקיבוצית במסגרות הממשלתיות.

 

2. ליאור הוא איש תנועה בנשמה ובמעש. כיהן שבע שנים כמזכיר קיבוצו נצר-סרני והוביל שינויים משמעותיים לשביעות רצון החברים ובתמיכתם.

 

3. ליאור הוא איש ניהול מסגרות עסקיות משתנות: במהלך השנים ליאור ניהל גופי תקשורת ברמה ארצית ויחד עם זאת כל פעולותיו היו בשיתוף העובדים.

 

4. ליאור הוא איש חזון: ניסיונו בניהול מדגיש את תוכנית הפעולה שנגזרת מיעדים ומטרות ומתחילה בחזון. הפעם הביטוי לכך יודגש שבעתיים שכן ליאור רואה בתנועה מסגרת משתפת לעתיד בין חברים - קיבוצים - מועצות אזוריות - תנועה קיבוצית - מדינה.

 

5. ליאור הוא איש של שינוי ויחד עם זאת בעד שמירה על הישגי  הקיים. לכן הוא יודע לפרגן לניר מאיר המזכ"ל היוצא בפעולותיו למען התנועה הקיבוצית בתחומים רבים.

 

6. ליאור הוא איש של חברים: לכל מקום שהוא מגיע. הפגישה עימו היא פתוחה, אישית, מחבקת ומחייכת. והעיקר, עומד בהבטחותיו.

 

7. ליאור הוא איש משפחה: נשוי לכרמל שהיא רופאה ולהם ארבעה ילדים. דור שלישי למייסדי הקיבוץ שורדי שואה והוא מחוייב לנושא השואה ומשמעותה בדגש על החינוך בכלל ועל בית לוחמי הגטאות בפרט.ליאור שמחה. דטר שלישי למייסדי נצר סרני, שורדי השואה (מקור: FB)

תגובות לדף זה
תגובה חדשה

ליאור שמחה להנהגת התנועה

יאיר שביט | 12/2/2024

ליאור שמחה להנהגת התנועה הקיבוצית.

המשבר הנורא בו אנו נמצאים, מעמיד בפנינו אתגר גדול והזדמנות.

על התנועה הקיבוצית  להוביל ולבנות שותפות חדשה ואיתנה עם כל תנועות ההתיישבות והגופים במרחב הכפרי, זאת במטרה ליצור התחדשות עוצמתית  וצמיחה  לאוכלוסיית יישובי העוטף ויישובי הצפון  וביצור מקומה של החקלאות במדינת ישראל - ואלה כעוגן בחוסן הלאומי.

אני רואה את ליאור שמחה כאיש המתאים להתייצב מול אתגר היסטורי זה בהיותו איש בעל חזון אמונה, ומנהיגות פרו אקטיבית.

הדרך תחייב אמונה חדשה / ישנה בשותפות גורל, בערכים ובמעשה.

                                                                                        יאיר שביט, נען

דפים לוח אלקטרוני

נמצאו 0 תוצאות
הוספת דף
חסר רכיב