חסר רכיב

ליאור מתאים יותר | אורנה שמעוני

07/02/2024

 

ליאור היה מזכיר  נצר סרני שבע שנים וכל פעם נבחר מחדש. שמעתי טובות על תפקודו. ליאור גילה מנהיגות בניהול משק החלב בימים קשים. אני מציעה לחבריי וחברותיי לבחור בו לראשות התנועה

 

החלטתי להיות מעורבת בשיחה ובניסיון להשפעה על ראשות התנועה הקיבוצית.

התקופה בארץ נראית לי גורלית מאוד ואני חושבת שתפקידה של התנועה הקיבוצית בהנהגת המדינה חייבת להיות משמעותית. אומר את דעתי כבר בראשית כדי לא ללכת סחור סחור.

אני מעריכה מאוד את הדס דניאלי ילין ומבינה את הרצון שתהיה אישה ולא גבר למנהיגת התנועה. ובכל זאת חושבת אני, שעלינו לבחור במי שמתאים יותר. לדעתי ליאור הוא המתאים יותר להיבחר כיו"ר התנועה הקיבוצית בעת הזאת. אני חושבת שמנהיגותו הוכחה כבר מספר שנים לא קטן. אציין רק כמה נקודות שלי היו בולטות.

 

מי מאתנו היה או נבחר, שלוש פעמים רצופות להיות מזכיר קיבוץ.

זו אחת המשימות הקשות ביותר של חבר בקיבוצו.

ליאור היה מזכיר קיבוץ נצר סרני שבע שנים וכל פעם נבחר מחדש. שמעתי על תפקודו כמזכיר מחברי וחברות הקיבוץ.

 

התפקיד השני אותו אציין, הוא ניהול יצרני החלב ומועצת החלב. זה היה אתגר גדול וקפיצה לדרג הלאומי.

 

יצרני החלב ומועצת החלב, בעיקר עוסקים בענף המוחזק על ידי המושבים והקיבוצים. שניהם היו מותקפים (בעיקר הקיבוצים) כמחזיקים כאילו בכל אמצעי ההתעשרות בחקלאות. כל מי שקנה מאכלי חלב בסופר והם התייקרו, הפך מיד לתוקף הקיבוצים והמושבים.

 

ליאור הוביל את ייצרני החלב" ומועצת החלב, בניהול כלכלי והשקיע רבות להפוך גם את תמונת האיבה כלפי הקבוצים והמושבים , לתמונה של נאבקים על החקלאות במדינת ישראל ועל מחייתם של אלפי אנשים העוסקים במוצרי החלב. לא ברח מאף התמודדות והסברה - מה הוא מצב הרפתנים והרפתות וגם מהסבר על המחירים.

 

במאבקנו היום על קיומנו, (אחרי ה- 7.10) ברור יותר עד כמה החקלאות היא חלק שחשוב מאוד לעצמאותנו הכלכלית. ליאור הוערך מאוד בכל יישובי הרפתות ומוצרי החלב שלנו. הוערך גם בין המגדלים וגם בין אנשי הכלכלה הבכירים בארץ.

 

ליאור גילה מנהיגות ממלכתית בניהול ייצרני החלב ומועצת החלב, שהם גורם רציני בכלכלת ישראל.

הניסיון שלו בניהול מערכות חברתיות, ניהול מערכת כלכלית, הופעותיו הציבוריות בנושאי משימות החברה הקיבוצית במדינת ישראל, הביאו אותי להחלטה אישית, שאותה אני מציעה גם לכם חבריי הרבים בתנועה הקיבוצית, להצביע בעד ליאור שמחה לראשות התנועה.ליאור שמחה. מנהיגות ממלכתית בניהול יצרני החלב


אורנה שמעוני היא חברת אשדות יעקב מאוחד. הייתה ממובילות ארגן ארבע אמהות


תגובות לדף זה
תגובה חדשה

עדיין אין תגובות לדף זה.
מוזמנים להגיב!

דפים לוח אלקטרוני

נמצאו 0 תוצאות
הוספת דף
חסר רכיב