חסר רכיב

רוצים לבנות גוש דמוקרטי | קרני עם עד

02/09/2023

 

גם במחוז העבודה בקיבוצים דנים בהקמת גוש דמוקרטי. בינתיים מחליפים מזכ"ל

 

ביום שישי, 1.9, קיים צוות ההיגוי של מחוז הקיבוצים בעבודה במועדון בנחשונים, ישיבה לתכנון מהלכי המחוז לעתיד הקרוב. בישיבה סוכם שאלכס ויינטראוב מחולית יחליף את יואב מרגלית מנצר סרני בתפקיד מזכיר המחוז. מרגלית ביקש לסיים את תפקידו לאחר שנתיים של פעילות אותה עשה בהתנדבות מלאה, מאי מתן תקן ותקציב. אלכס יכהן בתפקיד כממלא מקום עד לקיום הבחירות למזכירי מחוזות במפלגה. בחלק הראשון של הדיון, נמסר עדכון של מנכ"ל המפלגה, ניר רוזן (נצר סרני), לגבי תוכניות המפלגה לחודשים הקרובים, בהן קיום בחירות לוועידה חדשה ולמוסדות חדשים בתחילת 2024. על דעת כל המשתתפים הוסכם שיש  לפעול לקידום הגוש הדמוקרטי בקיבוצים ולהשפיע באמצעותו על סדר היום במפלגה. בהמשך הישיבה הוצגה תוכנית העבודה של הגוש כפי שגובשה בכנס שהתקיים לפני כחודש בגעש.

 

גברי ברגיל, יו"ר מחוז הקיבוצים בעבודה, בסיכום הישיבה: "כוונת המחוז היא לפעול כדי שהמפלגה תנקוט מהלכים להקמת גוש דמוקרטי רחב לקראת הבחירות הבאות".

 

על השאלה מדוע אין הכינוס מתקיים יחד עם המחוז של מרצ בקיבוצים, אמר ברגיל: "הדיון היה במסגרת ההיערכות של המחוז לסדר היום של מפלגת העבודה לכן הוא התקיים במסגרת צוות ההיגוי של המחוז.

 

הכוונה בהקמת הגוש הדמוקרטי היא למזג את אותן קבוצות במרצ שירצו בכך לתוך המהלך. לקחתי על עצמי את המשימה להוביל את המהלך של בניית האלטרנטיבה של גוש דמוקרטי מאוחד".

 


 

אלכס ויינטראוב. חילופים עד לבחירות הרשמיות (צילום: פרטי)

תגובות לדף זה
תגובה חדשה

מערך כן מיזוג לא

דרומו | 3/9/2023

נראה שיש אנשים שפועלים במרץ לחסל סופית את העבודה-עצוב.

גברי ברגיל, לראשות העבודה.

יניב בן חנן | 3/9/2023

אני תומך במהלך של גברי ברגיל, לאיחוד בין העבודה למפלגת מרצ.

דפים לוח אלקטרוני

נמצאו 0 תוצאות
הוספת דף
חסר רכיב