תגובות
  הוספה

  מייל המגיב כותרת פעולות  
mkarni@me.com התנהלות הנהלת גניגר מריח לא טוב
מתי קרני
12/02/2024 23:12
מה אני מפספס ?  משהו לא תקין בגניגר, מדוע חברי הקיבוץ לא מתנהלים מול ההנהלה  בעלי מניות באירגון ציבורי?  במידה ולא מקבלים תשובות מניחות את הדעת יש שתי אופציות  לפנות ל- רשמת האגודות השיתופיות, שהוא הרגולטור ממשלתי של האגודות השיתופיות כולל של הקיבוצים, להגשת תלונה,  ובו זמנית לקחת עו"ד, לארגן רוב של החברים ולהגיש בקשה לשינוי ....במידה ואין שינוי מגישים תביעה מכיוון שכאגודה רשומה יש כללים סדורים להתנהלות מול בעלי המניות וההנהלה . 
 
lito@nir.org.il להמשיך להיאבק
ליטו
08/08/2023 07:41
המצב בגניגר, לפי מה שמתואר לא טוב. אין ספק. אותי לא מפתיע. אני שומע יותר ויותר מצבים דומים בקיבוצים אחרים. צריך לתמוך בחברים האלה שדורשים שקיפות, תום לב וכוונות טובות ולא שליטה מתמשכת של אותם "מנהלים" בכוח תוך ניצול ציני של סעיפים של תקנון הקיבוץ והתרחקות של חברי קיבוץ מהמרכז.
 
zamibc@gmail.com המצב הפוליטי העולמי ובישראל לא פוסח על הקיבוץ
זמי בן חורין
01/08/2023 20:32
מה שהפך לנורמה בקיבוץ, הפרטות נוסח מרגרט תאצ'ר, Fake news, של טראמפ, חוק דרעי, הכל מגיע לקיבוץ, ביתר עוצמה. השאלה היא "אז למה לחיות בקיבוץ?". האמת, אם אתה צעיר, בלי זכויות וותק, מספר 250 בתור לדיור, אין לך מה לחפש. לך ליישוב קהילתי בגליל או בפורטוגל ותחייה (אולי) חיים מלאים ונורמאלים.  
gonenlaw@gmail.com המפגינים בגיניגר
גונן כספין
01/08/2023 10:06
מזה כשנתיים יושבים בגיניגר חברים ששמו להם למטרה, לזרוק את אסף רענן מתפקידו וכל האמצעים כשרים. כדברי אחד מהמפגינים, הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו ושכל אחד מהם יעשה חשבון נפש אמיתי.