חסר רכיב

היום הרת עולם - מחאה השלב הבא | דודו פלמה

26/07/2023


"ממשלת יהודה מאלצת אותנו לפתוח במלחמת עצמאות שנייה, ולהקים מחדש את מדינת ישראל הדמוקרטית"

 

היי אתם שם יש לי חדשות!

בעוד חברים מדברים כאן על זחילה אל תוך קואליציית האתנוקרטים, נרקמות להן יוזמות חדשות כפטריות אחרי הגשם למרות שעדיין קיץ. ההתקוממות על ביטול עילת הסבירות, "בר הסלטים" שפתח לפנינו השר לביטחון לאומי של אורי הייטנר ודובי הלמן, שיש להניח שמהחיוך שבו הוא אמר את זה אפשר להבין שהוא מתכוון לכך שהמנות העיקריות נמצאות כבר בדרך, ההתקוממות על חניקת הדמוקרטיה הישראלית באצטלה של רפורמה, עוברת כאש בשדה קוצים בכל שדרות החברה הישראלית. וכפי שכבר הבנתם גם אל שדרות הלוחמים הוותיקים כבר הגיעה, וגם אל אלה הפחות וותיקים.

 

ובעצם הימים האלה נקראנו לדגל ע"י מפקדנו תא"ל דוד אגמון שנולד בשנת 1947 בקזבלנקה שבמרוקו. מצד אביו הוא נצר למשפחת  הרב אליהו אמוזג. הוא התגייס בשנת 1965 לצנחנים ומשם המשיך לקריירה צבאית ממפוארת. דוד אגמון היה המ"פ שלי בסיירת אגוז, בהמשך פיקד על יחידת הקישור ללבנון, ולאחר מכן היה קצין צנחנים וחי"ר ראשי. השתחרר בדרגת תת אלוף מהצבא, ואף הספיק להיות ראש לשכתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו בשנת 1996. בתום שלושה חודשים לא עמד בריח הרע שעלה משם והתפטר.

 

היום הוא דובר נמרץ נגד ממשלת האופל שבאה לחרב את החזון הציוני. זאת שבחרה לה תאריך נהדר לביטול עילת הסבירות, ערב חג החורבן בט' באב.

אני מניח שהשר לביטחון לאומי עוד יציע להפוך את יום האבל הזה באמת לחג החורבן.

 

***

 

אז כשדוד אגמון קורא, אנחנו באים.

ובכן, נכון לעכשיו שלוש הסיירות הפיקודיות שפורקו לאחר מלחמת יום כיפור בשנת 1973 - שקד בפיקוד דרום, חרוב בפיקוד מרכז ואגוז של פיקוד צפון, הקימו קבוצות מחאה ומאבק של לוחמים ותיקים שמתקשרות ביניהן בווטצאפ. כל אחת מהן מונה כבר מאות חברים שפועלים ומתאמים רעיונות ותוכניות יחד כדי להעביר ממשלת זדון מן הארץ.

 

ואלה הדברים שכתב לנו היום באתר הקבוצה תא"ל דוד אגמון לאחר שעילת הסבירות נקטלה אתמול בכנסת:

 

"חברים, אחיי ושותפיי למחאה

ביבי וחבריו לקואליציה החלו במלאכת חורבן הבית השלישי. הם ימשיכו להרוס את הדמוקרטיה הישראלית, הם ימשיכו לשקר לנו השכם והערב, הם ימשיכו לחלק כספים לעצמם, הם ימשיכו לחוקק חוקים נגד העם, תוך שהם מפזרים שקרים ומנצלים את חולשתם ומצוקותיהם של מצביעיהם התמימים.

והיום אני כבר לא מאשים, היום אני מרשיע. הם לא ממשלת ישראל, הם ממשלת יהודה, ממשלת האופל.

 

מעל קברי חללי מערכות ישראל, כאב שכול, אני מבקש מכם סליחה. אתם, 24,300 חללי מערכות ישראל, שנתתם נפשכם להגנה על מדינת ישראל הדמוקרטית, אתם שבמותכם ציוויתם לנו לחיות במדינה חופשית ודמוקרטית, אני מבקש מכם סליחה, לא הצלחנו למלא צוואתכם.

 

היום הרת עולם, היום יעמדו למשפט מהרסייך ומחריבייך שממך יצאו. ביום שני, שישה באב ה'תשפ"ג, הקואליציה, הזדונית, ההזויה, הכריזה כי מותכם היה לשווא. הקואליציה הזו צריכה ללכת מן העולם!!!

 

אחיי ואחיותיי, ממשלת יהודה מאלצת אותנו לפתוח במלחמת עצמאות שנייה, ולהקים מחדש את מדינת ישראל הדמוקרטית, על מנת שקורבנם לא יהיה לשווא.

                                                                                              שלכם דוד אגמון"

***

ובכן אלה הדברים כהווייתם. לא נוכל לעמוד מנגד כאשר אחינו ואחיותינו למחאה מוכים בידי שוטרים שהשר לביטחון לאומי בן גביר מגדיר את פעילותם כ"מדיניות שחלחלה סופסוף מלמעלה למטה".

ישראל כץ הגדיר היום יפה איך רואה הממשלה הזאת את תפקידה באומרו: "באנו לשרת את הבוחרים שלנו" ולא צריך לגלות לו שתפקיד הממשלה לשרת גם את הבוחרים שלא בחרו בה. אבל זוהי הממשלה ואלה הם פניה. וכמו שאמר דוד אגמון אנחנו נמצאים במלחמת עצמאות שנייה. וגם בה אנחנו עתידים לנצח.


אז כן, יצאנו בכל כוחנו להילחם על הדמוקרטיה הישראלית, זו שנציגיה חתמו בזמנו על מגילת העצמאות. וכל הירא ורך הלבב שיעשה לעצמו טובה ויישאר בבית.


תגובות לדף זה
תגובה חדשה

דודו פלמה במיטבו

דובי הלמן | 5/9/2023

זה שאני לא מקבל את דעותיו של דודו, אין פרושו שבן גביר הוא המנהיג שלי. טענה מגוחכת. לא אתה דודו לא בן גביר וגם לא דוד אגמון אינכם מנהיגים שלי ובכלל.

הצעד הבא, היום שאחרי

יגאל פלש | 27/7/2023

אכן ההפגנות הם צעד אדיר בדרך להכרה שיש לאחד את כל הקולות הפוליטיים לכח אלקטורי אחד שיפעל בפוליטיקה להתנתקות ממדינת יהודה הלאומנית והחזרת השפיות לחיינו האזרחיים

ומה התוכנית?

זמי בן חורין | 26/7/2023

לכתוב זה כמו דיבורים, בזול. מכל החכמים והנבונים, האם יש למישהו תוכנית סדורה? הפגנות זה בסדר, לדעתי מיצו את עצמם. אבל על מנת להניע שינוי יש 2 אפשרויות: 1. לשכנע, לכתוב, לנאום, הכל יפה. 2. פעולות לא שגרתיות. חוקיות או פעולות שמי שנוקט בהן מוכן לשלם את מחיר כבד. אתם יודעים בדיוק מה לעשות, השאלה אם יש רצון ויש נחישות.

היום הרת עולם

דודו פלמה | 26/7/2023

היום הרת עולם

הַיּוֹם הֲרַת עוֹלָם
הַיּוֹם יַעֲמִיד בַּמִּשְׁפָּט כָּל יְצוּרֵי עוֹלָם
אִם כְּבָנִים אִם כַּעֲבָדִים
אִם כְּבָנִים רַחֲמֵנוּ כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים
וְאִם כַּעֲבָדִים עֵינֵינוּ לְךָ תְלוּיוֹת
עַד שֶׁתְּחָנֵּנוּ וְתוֹצִיא כָאוֹר מִשְׁפָּטֵנוּ
אָיוֹם קָדוֹשׁ

דפים לוח אלקטרוני

נמצאו 0 תוצאות
הוספת דף
חסר רכיב