חסר רכיב

התנפלות על המועצות האזוריות ן עזרא דלומי

29/06/2023

סיעת העבודה הצביעה נגד הצעת החוק המונעת תרומות מקיבוצים ומושבים שיתופיים למועמד לראשות מועצה מקומית

 

ביום 28.6 סיעת העבודה הצביעה נגד הצעת החוק של ח״כ ניסים ואטורי (הליכוד), המבטלת את האפשרות של מועמדים בבחירות לראשות מועצה אזורית לגייס תרומות מיישובים שיתופיים.

 

לדעת הסיעה, הצעת החוק פוגעת קשות  במועמדים מהקיבוצים והמושבים השיתופיים ומשנה את כללי המשחק בתקופת הבחירות לרשויות המקומיות, כדי לפגוע במועמדים מצד אחד של המפה הפוליטית.

 

יו"ר מפלגת העבודה, ח"כ מרב מיכאלי: "מה שווה מועצה אזורית אם אנחנו לא שולטים בה. זה מה שהקואליציה הזאת אומרת. זהו עוד חוק שכולו שחיתות המצטרף לאוסף החוקים הנוראיים שבאים לפגוע בטוהר הבחירות.

הם מתפארים בשמירה על השוויון בפני החוק אבל אז הם מקדמים את ביטול עילת הסבירות, משנים את חוקי המשחק בתנועה וכמובן שוכחים שישובים שיתופיים הם קהילה ולא תאגיד. זאת קואליציה צבועה, זאת קואליציה שחרטה על דגלה לרמוס את הישובים הכפריים ואת המחנה הפוליטי שלנו. סיעת העבודה  תמשיך לפעול כדי לשמור על היישובים השיתופיים, המרחבים הפתוחים, על החקלאות, על הבית של כולנו".


תגובות לדף זה
תגובה חדשה

אין רגע דל

משה רוזן, קיבוץ ניר יצחק | 29/6/2023

מר ניסים ואטורי דואג להיות תמיד בכותרות: לא סיים לארגן שיט לחברי מפלגת השלטון, כבר צילם מתפללים (מוסלמים) מול החוף. זה הפרצוף של ממשלת ביבי. שר אחד לא הספיק לשתות קפה אז מקלל את הנגיד. שרה אחרת מכנה את הצבא שמגן עליה "כוח ואגנר". ומוטב שלא נחזור על דברי  מר חוגי, יועץ השר שתהה למה הצורר הנאצי לא הרג את השופט ברק.

הביביזם, כגולם הקם על יוצרו, נלחם בכל החזיתות: להנצחת הכיבוש, להצנחת רודנות, להרס המדינה.
מותר, להם, לקבל סיגרים במאות אלפי שקלים, אבל אסור לאחרים לקבל סיוע כספי מקהילה שיתופית.

דפים לוח אלקטרוני

נמצאו 0 תוצאות
הוספת דף
חסר רכיב